Şase Kalınlığı Nedir?

Şase kalınlığı resim tuvalinin geriminin yapıldığı ahşap çerçevenin yan kalınlığıdır.  Talebinize göre 2-3 veya 4 cm kalınlığında hazırlanabilir.

Çizilmiş Tuval Şase

Çizilmiş Boyamaya Hazır Tuvaller İçin Şase

Telefon ile sipariş verebilir miyim?

Telefon ile sipariş alamıyoruz. Siparişiniz sürecinde hem sizi hem bizi yasalar ile bağlayan Mesafeli Satış Sözleşmesinin tıklayarak kabul edilmesi güvenliğiniz açısından önemlidir. Bu nedenle telefon ile sipariş alamıyoruz.

Ödeme yöntemlerinde bulunan Paytr Nedir? Güvenli midir?

Paytr sitemiz üzerinden kredi kartı ile ödeme almamızı sağlayan ödeme aracı kurumdur. Kendileri BTK onayı ile faaliyet yürütmektedir. Yaptığınız alışveriş kart ekstreniz Paytr ve firma ismimiz ile birlikte geçer.

Ödememi nasıl yapabilirim? Kapıda ödeme yapabilir miyim?

Çizilmiş tuvaller sipariş üzerine özel baskı yöntemi ile yapıldığı bu ürünlerde kapıda ödeme seçeceğimiz mevcut değildir.

Ödemelerinizi sitemiz üzerinden iki yöntem ile yapabilirsiniz;

1-Kredi kart veya bankamatik kartı ile ödeme

*Bu tercihte 12 aya kadar taksit seçeceğini vade farkını ödeyerek kullanma şansınız mevcuttur. Aynı seçenekte debit, peşin veya bankamatik kartı olarak bilenen kartlar ile de ödeme yapma şansınız mevcuttur.

2-Havale ile ödeme

*Bu tercihte havale veya banka transferi ödeme yöntemini seçerek size gösterilen banka hesaplarından birine havale/eft işlemi yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kendi elimde bulunan bir resmi çizilmiş tuval olarak sipariş verebilir miyim?

Elbette web sitemizde bu durumlar için bir çözüm geliştirdik. Yapmanız gereken ilgili sayfamızı ziyaret ederek talep ettiğiniz ölçülerdeki ürüne girerek burada bulunan “Dosya Yükle” düğmesine basarak resmi sitemize yüklemeniz ve siparişinizi tamamlamanızdır.

Bu süreçte talep ettiğiniz şase kalınlığınıda yine ürün tercihleri arasından seçmeyi unutmayınız.

Ürünüm ne zaman kargoya teslim edilir?

Çizilmiş boyamaya hazır tuvalleriniz 3-7 iş günü içersinde Yurtiçi kargoya teslim edilir.  Yani en erken 3 gün en geç 10 gün içerisinde ürünleriniz adresinize teslim edilmiş olur.

Toplu siparişleriniz teslim sürelerinde uzamalar olabilir. Bu durumlar için lütfen iletişime geçin. İletişim Sayfamız İçin Tıklayın.

Çizilmiş Tuval Nedir?

Çizilmiş tuvaller resim sanatı için özel olarak üretilmiş bezlerin üzerine siyah beyaz çizgisel baskı yolu ile üretilmiş resim tuvalleridir. Talebiniz doğrultusunda 2-3-4 cm kalınlığında şaselere gerilerek hazırlanır. Daha ayrıntılı bilgi için sayfamızı ziyaret edin. Ziyaret Et.

Çizilmiş tuval renkli midir?

Çizilmiş boyamaya hazır tuvaller renkli tuvaller değildir. Boyama resim çizme sürecini kısaltmak amacıyla resim tuval bezi üzerine siyah beyaz çizgisel baskıya sahiptir.

Fakat boyama sürecinde işinizin kolaylaşması amacıyla satın aldığınız resmin A5 boyutlarında renki baskısı paketinize eklenir.

Siyah beyaz baskıda renkleri nasıl karar vereceğim?

Çizilmiş tuval siyah beyaz çizgisel baskıya sahiptir. Satın aldığınız resmin a5 boyutlarında bir çıktısı kargo paketine eklenir bu sayede örnek resim üzerinden renkleri görerek boyama yapabilirsiniz. Elbette isteğinize bağlı olarak renkleri kendiniz zevkinize göre tercih edebilirsiniz.

Çizilmiş tuval üzerine hangi boyalar kullanılabilir?

Çizilmiş tuvallerin üzerinde tuval boyamada kullandığınız bütün boya türlerini kullanabilirsiniz. Çünkü bu tuvaller resim sanatı için özel olarak üretilmiş tuval bezlerinden üretilmektedir. Boyama sürecinde boya tutmama durumu ile karşılaşmazsınız. İster yağlı ister guaj veya akrilik tercih size kalmıştır